کافئین ایمنی بدن را افزایش می دهد
این روزها همه در پی راهی هستند تا مقاومت بدن خود را در برابر آسیب های احتمالی افزایش بدهند، این در حالیست که یکی از منابع اصلی و در دسترس برای این کار کافئین است. کافئین دارای آنتی اکسیدان است و با عوامل مخرب بدن مثل رادیکال های آزاد مبارزه می کند و در نهایت ایمنی بدن را در برابر آسیب های پیش رو افزایش می دهد.
ادامه مطلب ...

روش‌های موثر برای درمان کسالت
کسالت و بی‌حوصلگی احساسی است که همه افراد گه گاه دچار آن می‌شوند. شدت و تعداد روزهای بی‌حوصلگی در برخی افراد کمتر و در برخی بیشتر است اما آیا تا به ‌حال فکر کرده‌اید که چرا گاهی بی‌دلیل بی‌حوصله می‌شوید؟ آیا راهی برای رفع بی‌حوصلگی خود پیدا کرده‌اید؟
ادامه مطلب ...

کارهای روزمره ای که شما را کسل می کند
برخی فعالیت‌ها بدون آن که متوجه شویم انرژی زیادی را از ما می‌گیرند و منجر به کسالت در طول روز می‌شوند.
ادامه مطلب ...

کبد با این علائم، در خطر است
کبد نقش کلیدی در دستگاه گوارش ایفا می‌کند و باید به سالم نگه داشتن آن توجه ویژه‌ای داشت.
ادامه مطلب ...

با خواب آلودگی بهاری چه کنیم؟
دمای مرکزی بدن ما در زمستان، پایین تر از تابستان است. وقتی هوای بیرون گرم تر می شود، بدن به مدت زمانی برای سازگاری پیدا کردن نیاز دارد. طی این فرایند، رگ های خونی گشاد می شوند و فشارخون پایین می آید. نتیجه اینکه شما شروع می کنید به احساس خستگی و کسالت و خواب آلودگی کردن.
ادامه مطلب ...

دمنوش هایی برای رفع کسالت بهاری را امتحان کنید
با شروع فصل بهار به تدریج طول روز ها بلند و هوا رو به گرمی می رود. ابوعلی سینا بهار را به بیداری خون در بدن نسبت می دهد. بسیاری از افراد عقیده دارند که با شروع فصل بهار بی حالی و خستگی به انسان دست می دهد. دمنوش های گیاهی به ویژه گل های بهاری جایگزین مناسبی برای دارو های شیمیایی هستند...
ادامه مطلب ...

تجربیات خواندنی یک بیمار مبتلا به کرونا/ زندگی ادامه دارد اگر در خانه بمانید
اگر نگران روزی هستید که خدایی ناکرده به کرونا مبتلا شوید، حتما تجربیات یک بیمار مبتلا به کرونا را بخوانید.
ادامه مطلب ...

در طبیعت هم ممکن است در دام کرونا بیفتیم
مدیر گروه آموزش و ارتقا سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با تاکید بر این که هیچ تضمینی برای عدم ماندگاری ویروس کرونا در طبیعت وجود ندارد، گفت: این ادعا که مکان‌های خلوت، عاری از ویروس است اشتباه بوده و افراد هرگز در دوران قرنطینه نباید از منزل خارج شوند.
ادامه مطلب ...

4 راه برای مقابله با سختی حاضرشدن سر کار بعد از تعطیلات نوروز
زمانیکه بعد از تعطیلات سر کار حاضر می شوید یا می خواهید برنامه جدید زندگی را در خانه اجرا کنید، همه این‌ها جای خودشان را به رخوت و بی‌حالی‌ای می‌دهند که از تعطیلات طولانی نوروز و البته هوای ملس بهار سرچشمه می‌گیرد.
ادامه مطلب ...

آخرین وضعیت کرونا در کهگیلویه و بویراحمد
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: تا امروز پنج نفر بر اثر بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد جانباخته اند و یا بعد از مرگ جواب نمونه آزمایش آن‌ها مثبت اعلام شده است.
ادامه مطلب ...

12345678910...


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.