وزیر آموزش و پرورش: زمان بازگشایی مدارس متناسب با آمار و اطلاعات استان‌ها اعلام می‌شود
وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: مهمترین ماموریت آموزش و پرورش در سال‌جاری اجرای سند تحول بنیادین از طریق طراحی و تهیه بسته‌های اجرایی است و تلاش می‌کنیم دانش‌آموزان را به مهارت‌هایی مجهز کنیم که قابلیت‌های آن‌ها را بروز و امکان ظهور دهد.
ادامه مطلب ...

قبل از تولد فرزند بخوانید!
سلامانه:زوج هایی که در آستانه به دنیا آمدن اولین فرزندشان هستند باید چه آمادگی‌هایی را در خودشان ایجاد کنند؟
ادامه مطلب ...

روش‌های کنترل درد زایمان
سلامانه: شاید برای شما جالب باشد که بدانید بدن انسان در حالت عادی توانایی تحمل ۴۵ واحد درد را دارد این در حالی است که یک مادر، هنگام زایمان طبیعی به طور متوسط ۵۷ واحد درد تحمل می‌کند که این درد معادل شکستن همزمان ۲۰ استخوان بدن است.
ادامه مطلب ...

سیندرلا در کمین زنان ایرانی
سلامانه: اصطلاح سندروم سیندرلا، اولین بار در سال 1981 میلادی توسط نویسنده‌ای به نام «کولت داولینگ» استفاده شد. او این اصطلاح را در کتابی که درباره استقلال زنان نوشته بود، به کار برد و مدعی شد زنانی که دچار این وضعیت هستند، توانایی ایستادن روی پای خود را ندارند. اما منظور از این وضعیت چیست؟
ادامه مطلب ...

رفتارهای زنانه‌ای که مردان را دیوانه می‌کند!
سلامانه: همسرتان شاید بتواند با خط چشم شما کنار بیاید اما آرایش و زرق و برق زیاد کلافه‌اش می کند.
ادامه مطلب ...

ناخن جویدن کودکان، علت و راه حل هایی که والدین بهتر است بدانند
اغلب کودکان در دوران رشد خود، عادت به انجام رفتارهایی دارند که مورد تائید والدین و اطرافیان نیست و ناخن جویدن یکی از آن رفتارهاست. اگر می‌خواهید درباره این دست رفتارهای کودکان و چگونگی مقابله با آن بیشتر بدانید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب ...

کتاب کودک، چطور یک کتاب خوب برای فرزندمان انتخاب کنیم؟
همه ما به اهمیت کتاب و کتابخوانی از دوران کودکی واقف هستیم. اما همواره والدین دغدغه انتخاب کتابی مناسب برای فرزند خود را دارند. در این مقاله شما را با ملاک ها و معیارهایی که باید در انتخاب کتاب فرزندتان در نظر بگیرید آشنا می نماییم.
ادامه مطلب ...

چرا باید از ویروس کرونا تشکر کنیم؟!
در منطق اسلام، همراه هر سختی راحتی ای هست؛ چه‌بسا چیزی را که ناخوش می‌دارید اما خیر فراوان در آن است.
ادامه مطلب ...

شخصیت‌ شناسی بر اساس نوع گروه خونی
شاید برایتان جالب باشد که بدانید گروه خونی شما برروی شخصیت شما نیز اثر گذار است
ادامه مطلب ...

با این کتاب‌ها بچه‌ها را در خانه سرگرم کنید!
حتما تا به حال همه اسباب‌بازی‌های محبوب و سرگرمی‌های مورد علاقه کودک خود را امتحان کرده‌اید؛ کتابهای جذابش را بارها خوانده‌اید؛ کارتون‌های مورد‌پسندش را بارها تماشا کرده‌اید و از اینکه او مدام غر می‌زند که چرا نباید به پارک برود؛ چرا نباید مهدکودک برود یا چرا کسی به دیدن شما نمی‌آید کلافه شده و به تنگ آمده‌اید. خوشبختانه اغلب انتشاراتی‌ها و کتابفروشی‌های معتبر، این روزها با ارسال محصولات خود، به کمک ما پدران و مادران آمده‌اند. می‌توانیم صفحات مجازی این فروشگاه‌ها را جستجو کنیم و محصولات جدید و مناسب سلیقه و سن کودکان خود را بعضا با تخفیف خریداری کنیم...
ادامه مطلب ...

12345678910...


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.