احتمال وقوع موج دوم و سوم کرونا در کشور
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت با بیان اینکه ایمنی اکثر نقاط کشور در برابر کرونا، هنوز زیر ۲۰ درصد است، از احتمال وقوع موج بعدی کرونا در بسیاری از کشورها از جمله ایران به دلایل متعدد، خبر داد.
ادامه مطلب ...

هشدار ، در تعطیلات رفتن به مازندران ممنوع
مازندران در حالی چهارمین ماه همه‌گیری ویروس کرونا را پشت‌سر می‌گذارد که در هفته جاری پس از مدت‌ها بار دیگر آمار شناسایی و بستری بیماران مشکوک مبتلا به به این بیماری افزایش یافته است.
ادامه مطلب ...

"انستیتو پاستور" چگونه از بروز فاجعه در شیوع کرونا جلوگیری کرد؟
"انستیتو پاستور ایران" در جریان شیوع کرونا در کشورمان یکی از حساس‌ترین مراکزی بود که نقش بی‌بدیلی در مقابله با این بیماری داشت و از همان روزهای نخست توانست با طراحی یک استراتژی صحیح، بومی و منحصربه فرد تشخیصی، جلوی فاجعه‌ای بزرگ در کشورمان را سد کند
ادامه مطلب ...

مهمترین ابزار برای مقابله با کرونا چیست؟
معاون وزیر بهداشت با اشاره به اینکه بهترین روش پیشگیری از شیوع کرونا استفاده از ماسک است، افزود: رئیس جمهور به وزرات صمت و شهرداری تهران دستور داده است تا ماسک ارزان در اختیار مردم قرار دهند.
ادامه مطلب ...

4عضو حیاتی بدن که درگیر ویروس کرونا می شوند
یک متخصص نفرولوژی گفت: کرونا علاوه بر ریه‌ها، توانایی درگیر کردن بسیاری از قسمت‌های حیاتی بدن از جمله مغز، قلب، پانکراس و کلیه‌ها را نیز دارد.
ادامه مطلب ...

احتمال سرایت ویروس هنگام پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری چقدر است؟
فرهاد عباسی متخصص بیماری‌های عفونی و گرمسیری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: خطر انتقال کرونا در فعالیت در فضای باز بسیار کم است.
ادامه مطلب ...

هرگز هنگام ورزش از ماسک استفاده نکنید
بر اساس تازه‌ترین یافته‌های محققان دانشگاه هرتفورد شایر، استفاده از ماسک هنگام انجام ورزش‌های سنگین می‌تواند منجر به مرگ افراد شود.
ادامه مطلب ...

کرونا در کودکان به چه شکل بروز می‌کند؟
فوق تخصص بیماری‌های عفونی گفت: تظاهرات ویروس کرونا در کودکان به شکل بیماری کاوازاکی بروز پیدا می‌کند، اما خوشبختانه این بیماری مرگ و میر نداشته و بیماران درمان می‌شوند و نگرانی در این زمینه وجود دارد.
ادامه مطلب ...

چگونه نان‌های خانگی را مغذی‌ کنیم؟
پختن انواع نان ها با امکانات خانگی کار چندان دشواری نیست اما دانستن نکات کوچک کلیدی در طبخ انواع نان می تواند ضمن آسان تر کردن کار شما تهیه محصولی خوب را نیز تضمین کند.
ادامه مطلب ...

سوغاتی ترسناک که مسافران با خود می‌آورند
سه روز تعطیلات آخر هفته را در پیش رو داریم و برخی در وضعیت قرمز کرونایی ۱۰ استان بار سفر بسته اند، زیرا فکر می‌کنند کرونا تمام شده است.
ادامه مطلب ...

12345678910...


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.