چطور درباره اعتیاد و مواد مخدر با بچه ها حرف بزنیم؟
چطور با فرزندم درباره مواد مخدر و اعتیاد صحبت کنم بدون اینکه پرده حیایی که بین من و فرزندم هست، پاره شود؟
ادامه مطلب ...

پیش بینی یک کارشناس روسی از وضعیت کرونا در فروردین و اردیبهشت
نیکولای برایکو (Nikolay Briko) رئیس اداره دارو و همه گیرشناسی (اپیدمولوژی) دانشگاه دولتی مسکو پیش بینی کرده، ویروس کرونا در فروردین و اردیبهشت (آوریل- مه) ضعیف تر شود.
ادامه مطلب ...

شرایط انتقال بیماران کرونایی به نقاهتگاه‌ها در تهران/ قطع زنجیره کرونا با «خانه نشینی»
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی با بیان اینکه امروز هر ایرانی باید خود را به عنوان یک بیمار در نظر بگیرد، گفت: البته این بدان معنا نیست که حتما بیمار باشیم، بلکه باید ضمن رعایت نهایت مراقبت‌های بهداشتی، از انتقال و گسترش چرخه انتقال بیماری پیشگیری کنیم که ماندن در خانه، مسافرت نرفتن و عدم شرکت در اجتماعات از مهمترین راهکارها برای قطع چرخه انتقال ویروس در شرایط کنونی است.
ادامه مطلب ...

بهترین روش ضدعفونی و گندزدایی خانه‌ها از ویروس کرونا
کروناویروس در برابر عوامل گندزدا مقاومت کمی دارد و با استفاده منطقی و مناسب از گندزداها می‌توانید این ویروس را از سطوح، البسه و... از بین ببرید...
ادامه مطلب ...

چرایی راه‌اندازی کلینیک ویژه کرونا در منطقه‌ای مسکونی و پرتردد تهران
رییس بیمارستان ابن سینا ضمن اشاره به روند خدمت رسانی کلینیک ویژه کرونا زیر نظر این بیمارستان، چرایی احداث این کلینیک در منطقه مسکونی و پرتردد "صادقیه" تهران را تشریح کرد.
ادامه مطلب ...

اولین مرگ کرونایی در روسیه
با مرگ یک زن سالخورده مبتلا به کروناویروس، اولین مورد فوتی در اثر این بیماری در روسیه ثبت شد.
ادامه مطلب ...

اجرای طرح بسیج بهداشت حرفه‌ای برای مقابله با کرونا
معاون بهداشت وزارت بهداشت، در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اجرای طرح بسیج بهداشت حرفه‌ای برای مقابله با کرونا را ابلاغ کرد.
ادامه مطلب ...

شیوه صحیح ضدعفونی و گندزدایی در منازل
رئیس گروه سلامت هوای مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ضمن تاکید بر رعایت نکات بهداشتی برای مهار کروناویروس، گفت: کروناویروس در برابر عوامل گندزدا مقاومت کمی دارد و با استفاده منطقی و مناسب از گندزداها می‌توانید این ویروس را از سطوح، البسه و... از بین ببرید.
ادامه مطلب ...

اقدام ارزشمند کارمندان دو بخش خصوصی زرندیه در روزهای کرونایی
ایسنا/مرکزی در روزهایی که مردم کشورمان درگیر بیماری ویروس کرونا هستند کارمندان دو مجموعه خصوصی در زرندیه با مشارکت در تامین نیازهای بهداشتی کادر درمانی و به یاری متولیان حوزه سلامت آمدند.
ادامه مطلب ...

چینی‌ها چگونه در مبارزه با کرونا پیروز شدند؟
کرونا ویروس از دسامبر ۲۰۱۹ در ووهان چین شیوع پیدا کرد و تاکنون ۱۰۶ هزار و ۴۶۷ نفر را درگیر کرده و بالای ۳ هزار تلفات داشته است. این ویروس تاکنون بیش از ۸۰ کشور را آلوده کرده و به ایران نیز وارد شد.
ادامه مطلب ...

1234


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.