ضرورت آگاهی رسانی ضد دخانی برای خروج از کرونا
مصرف کنندگان دخانیات بیش از هر وقت دیگری در معرض خطر شدید عوارض ناشی از ابتلا به کووید-19هستند.
ادامه مطلب ...

روش‌های موثر برای درمان کسالت
کسالت و بی‌حوصلگی احساسی است که همه افراد گه گاه دچار آن می‌شوند. شدت و تعداد روزهای بی‌حوصلگی در برخی افراد کمتر و در برخی بیشتر است اما آیا تا به ‌حال فکر کرده‌اید که چرا گاهی بی‌دلیل بی‌حوصله می‌شوید؟ آیا راهی برای رفع بی‌حوصلگی خود پیدا کرده‌اید؟
ادامه مطلب ...

اصول بهداشتی تا کی باید رعایت شود؟
امکان همه گیری ویروس کرونا تا چند سال آینده وجود دارد و در این مدت نباید اقدامات مربوط به اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را فراموش کنیم.
ادامه مطلب ...

کارهای روزمره ای که شما را کسل می کند
برخی فعالیت‌ها بدون آن که متوجه شویم انرژی زیادی را از ما می‌گیرند و منجر به کسالت در طول روز می‌شوند.
ادامه مطلب ...

شیوع کرونا و جمع‌آوری صدها جسد از خانه‌های مردم در اکوادور
نیروهای ویژه پلیس و ارتش اکوادور روز گذشته (یکشنبه) اجساد نزدیک به ۸۰۰ نفر را از منازل مردم در شهر "گوایاکیل" جمع‌آوری کردند.
ادامه مطلب ...

هر آنچه لازم است درباره الکل و انواع آن بدانید
اگر فکر می‌کنید حالا دیگر بقدر کافی درباره‌ی الکل و ضدعفونی‌کردن با آن می‌دانید بد نیست نگاهی به این آمار بیندازید: در استان فارس: ۷۵، خوزستان: ۶۳،آذربایجان شرقی: ۲۰، البرز: ۲۰، اردبیل: ۱۹، مازندران: ۱۲، تربت‌جام (خراسان رضوی) ۱۱، و در استان‌های دیگر از جمله آذربایجان غربی، همدان، یزد، هرمزگان، مرکزی، کرمانشاه و ... چندین نفر در اثر مصرف الکل از طریق نوشیدن یا بخوردادن، جانشان را از دست داده‌اند. به این آمار صدها مورد مسمومیت و ده‌ها مورد آسیب بینایی و کلیوی را هم اضافه کنید تا بدانید چرا کسب اطلاعات دقیق درباره‌ی الکل همچنان ضرورت دارد.
ادامه مطلب ...

اشتباه‌های رایج مردان در زندگی مشترک
سلامانه: انسان به‌خودی خود موجودی پیچیده است و اگر وارد رابطه هم شود این پیچیدگی را به رابطه‌هایش هم می‌کشاند. آن‌چه که باعث می‌شود در روابط به در بسته نخوریم و بدون دعوا یا نارضایتی گره از این پیچیدگی‌ها باز کنیم این است که همدیگر را بفهمیم.
ادامه مطلب ...

تجربیات خواندنی یک بیمار مبتلا به کرونا/ زندگی ادامه دارد اگر در خانه بمانید
اگر نگران روزی هستید که خدایی ناکرده به کرونا مبتلا شوید، حتما تجربیات یک بیمار مبتلا به کرونا را بخوانید.
ادامه مطلب ...

چرا از آنفلونزا به اندازه کرونا نمی‌ترسیم؟
این‌روزها، تمام اخبار، رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی جهان از ویروس کرونای همه گیری صحبت می‌کنند که کمتر روزی ترس بر جانمان ننداخته است.
ادامه مطلب ...

هشدار پلیس درباره عید دیدنی‌های مجازی
در این شرایط بسیاری از شهروندان با ایجاد گروه‌هایی در پیام‌رسان‌هایی نظیر تلگرام، واتس‌اپ در حال دید و بازدید مجازی هستند، موضوعی که معاون اجتماعی پلیس فتای ناجا هشدارهایی را در مورد آن ارائه کرد.
ادامه مطلب ...

12345678910...


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.