فرمول غذایی برای کاهش سرطان و بیماری قلبی
فلاونوئیدها گروهی از ترکیبات گیاهی هستند که معمولا در میوه ها، سبزیجات، غلات، پوست درخت، ریشه ها، ساقه ها، گل ها، و چای وجود دارند.
ادامه مطلب ...

چگونه می‌توان ترمز شیوع کرونا در کشور را کشید؟
زمانی که یک ویروس جدید با عواقبی جدی یا مرگبار جامعه را تحت تاثیر قرار دهد، از طریق جمعیت شیوع پیدا می‌کند که یکی از موثرترین راهکارها برای کاهش سرعت شیوع این ویروس‌ها جداسازی اجتماعی است.
ادامه مطلب ...

اگر این عادات را دارید بهتر است هر چه سریعتر به فکر ترک کردن‌شان باشید
عادت های بد می تواند بر زندگی افراد تاثیرات مخرب و بدی بگذارند، بنابراین بهتر است تا برای ترک عادت های بد خود تلاش کنید و آن ها را کنار بگذارید.
ادامه مطلب ...

9 خاصیت شگفت انگیز رزماری!
با خواص رزماری آشنایی دارید؟ رزماری گیاهی چند ساله، چوبی و همیشه سبز است که در مناطق بومی مدیترانه یافت می شود. این گیاه متعلق به خانواده نعناع است، و اغلب در غذاهایی مانند بره با چاشنی رزماری و یا مرغ مورد استفاده قرارمی گیرد. با این حال، این گیاه منبع غنی ویتامین ها و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن و ویتامین B6 است.
ادامه مطلب ...

غذایی برای کاهش سرطان و بیماری قلبی
فلاونوئیدها گروهی از ترکیبات گیاهی هستند که معمولا در میوه ها، سبزیجات، غلات، پوست درخت، ریشه ها، ساقه ها، گل ها، و چای وجود دارند.
ادامه مطلب ...

آیا رنگ مو باعث ابتلا به سرطان می شود؟
بر اساس یافته های منابع معتبر بیش از 33 درصد از زنان بالای 18 سال و 10 درصد مردان بالای 40 سال مو های خود را رنگ می کنند، بنابراین این سوال که آیا رنگ مو سرطان زاست، حائز اهمیت می شود.
ادامه مطلب ...

نشانه های بیماری در مردان که باید جدی گرفته شوند
برخی نشانه ها در مردان بروز می کنند که جدی گرفته نمی شوند اما در واقع علائم مهمی هستند که نشان دهنده بروز برخی مشکلات هستند که در ادامه به آنها اشاره می شود
ادامه مطلب ...

افزایش 80درصدی خطر ابتلا به سرطان سینه با این کار
نتایج این پژوهش نشان داد نوشیدنِ یک-سومِ فنجان شیر در روز، با افزایشِ ۳۰‌درصدی احتمالِ ابتلا به سرطانِ پستان همراه بود؛ درحالیکه نوشیدنِ یک فنجان کامل (معادل ۲۴۰‌میلی‌گرم) احتمال ابتلا به سرطان را تا ۵۰‌درصد افزایش می‌داد.
ادامه مطلب ...

مهمترین فواید بارداری برای بدن زنان !
بارداری دارای فواید متعددی از جمله کاهش ابتلا به سرطان، مداوای زودتر بیماری ام اس، افزایش قدرت بازسازی سلول های کبدی و جوان سازی سلول‌های پایه (استم سل) در مادران می شود...
ادامه مطلب ...

ماساژ سینه برای سفت شدن آن موثر است؟
سینه های زنان در دوران بارداری و شیردهی بزرگتر و حجیم تر از قبل می‌شود، اما بعد از این دوران با کاهش وزن و پایان شیردهی کوچک و شل می‌شود. سینه‌ها نقش مهمی در زیبایی اندام زنان دارند. داشتن سینه های شل می‌تواند باعث کاهش اعتماد به نفس و عدم رضایت از خود شود. ماساژ برای سفت شدن یکی از روش‌های طبیعی اما موقت برای سفت کردن و استحکام بافت و ماهیچه‌های سینه است.
ادامه مطلب ...

12345678910...


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.