۱۴ راهکار طلایی برای آرامش کودکان در روز‌های کرونایی
در این رو‌های کرونایی حفظ آرامش و دوری از ترس و وحشت در کودکان می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.
ادامه مطلب ...

قبل از تولد فرزند بخوانید!
سلامانه:زوج هایی که در آستانه به دنیا آمدن اولین فرزندشان هستند باید چه آمادگی‌هایی را در خودشان ایجاد کنند؟
ادامه مطلب ...

روش‌های کنترل درد زایمان
سلامانه: شاید برای شما جالب باشد که بدانید بدن انسان در حالت عادی توانایی تحمل ۴۵ واحد درد را دارد این در حالی است که یک مادر، هنگام زایمان طبیعی به طور متوسط ۵۷ واحد درد تحمل می‌کند که این درد معادل شکستن همزمان ۲۰ استخوان بدن است.
ادامه مطلب ...

۱۰ کار زنان و مردان پرمشغله برای شاد کردن یکدیگر
سلامانه: اگر مشغله ما آنقدر زیاد است که نمی‌توانیم آنطور که باید و شاید به همسرمان در طول روزهای هفته توجه کنیم، بهتر است نکات کوچکی را رعایت کنیم که هر دوی ما احساس بهتری داشته باشیم.
ادامه مطلب ...

خانم‌ها؛ 14 دلیل خیانت مردان را بدانید
سلامانه: آیا خیانت در ازدواج برای مردها عادی‌تر از زن‌هاست؟ آیا خیانت در مردان رایج‌تر از زنان است؟ آیا بعضی مردها واقعا تک‌همسری را شوخی می‌دانند؟
ادامه مطلب ...

ناخن جویدن کودکان، علت و راه حل هایی که والدین بهتر است بدانند
اغلب کودکان در دوران رشد خود، عادت به انجام رفتارهایی دارند که مورد تائید والدین و اطرافیان نیست و ناخن جویدن یکی از آن رفتارهاست. اگر می‌خواهید درباره این دست رفتارهای کودکان و چگونگی مقابله با آن بیشتر بدانید با ما همراه باشید.
ادامه مطلب ...

چگونه فعالیت کودکان را در قرنطینه افزایش دهیم؟
رییس کمیته ملی توسعه فعالیت بدنی کودکان ضمن تشریح مواردی که از طریق آن می‌توان میزان تحرک و فعالیت بدنی کودکان را در خانه افزایش داد، گفت: باید بدانیم که خطر ابتلا به عفونت در افراد کم تحرک ۲ تا سه برابر سایر افراد پیش بینی شده است.
ادامه مطلب ...

کرونا با ایرنیان چه خواهد کرد؟
نتایج مدل‌سازی‌ها هم نشان می‌دهد که بدون مداخله جدی و اضافه و حفظ ایزولاسیون نزدیک ۱۰ درصد، موج اپیدمی تا انتهای اردیبهشت ادامه‌دار و بسیار سنگین خواهد بود.
ادامه مطلب ...

علت این افزایش وزن نفخ است یا چاقی؟؟
گاهی برای برخی پیش آمده که احساس کردند به یکباره دچار افزایش وزن شده اند. اما نمی دانند دلیل این افزایش وزن واقعا نفخ است یا چاقی؟
ادامه مطلب ...

این افراد بیشتر از سایرین به خودکشی فکر می کنند
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد فرزندان طلاق و افرادی كه در دوران كودكی جدایی والدین را تجربه کرده اند، نسبت به سایر افراد گرایش بیشتری به خودکشی دارند.
ادامه مطلب ...

12345678910...


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.