برنامه کلینیک های دکتر شاهین نریمان در سال 1395

چکیده : والدین گرامی، ضمن عرض تبریک و شادباش آغاز سال جدید، برنامه کلینیک های دکتر شاهین نریمان به شرح ذیل اعلام می گردد.

تعداد بازدید: 11594
شنبه: ساعت 15 تا 21  مکان: مطب
یکشنبه: ساعت 14/30 تا 21 مکان : مطب
دوشنبه:ساعت 15 تا 21 مکان : مطب
سه شنبه:ساعت 15 تا 21 مکان : مطب
چهارشنبه:ساعت 8 صبح لغایت 14 مکان مطب
پنجشنبه:تا اطلاع ثانوی تعطیل و فقط در موارد خاص با هماهنگی قبلی
    
آدرس مطب: خیابان شریعتی،بین میرداماد و ظفر ،خیابان مینا پلاک 6 طبقه دوم واحد 4 تلفن ها: 26411364  و  26411291  (توجه :خیابان مینا به سمت شریعتی یکطرفه است و بهتر است از مسیر میدان محسنی و یا از خیبان ظفر به سمت میدان مینا و سپس خیابان مینا وارد شوید.)

توجه1: زمانیکه برای فرزند شما در نظر گرفته شده است نسبی است، لذا از اینکه در زمان های شلوغ کلینیک صبر و شکیبایی به خرج میدهید سپاسگزارم و پیشاپیش عذر خواهی می نمایم.

توجه2: از پاسخگویی سوالات غیر اورژانس (و مخصوصا تغذیه ای)  بصورت تلفنی بطور اکید معذوریم(چنانچه سوال شما اورژانس است به منشی انتقال دهید).

توجه3: چنانچه کودک شما به شدت بد حال است و وقت دهی کلینیک به اتمام رسیده یا در روز تعطیل میباشد به اورژانس یکی از بیمارستان های فرمانیه یا آتیه مراجعه نمایید ، در صورت وخامت حال بیمار ، بیمارستان اینجانب را مطلع می نماید.

توجه4: جهت رویت آزمایش یا تصویر برداری با در خواست قبلی نیاز به وقت و پرداخت هزینه نیست و منشی آن را نشان خواهد داد، چنانچه نیاز به توضیح اضافه بود فقط یکی از والدین( بدون فرزند) داخل خواهند شد.لذا استدعا دارم با منشی هماهنگ بفرمایید.

توجه5:جهت رعایت حال سایر مراجعین فقط کودک دارای نوبت ویزیت میگردد و از پاسخ دهی در مورد مشکلات سایر فرزندان و بچه های همسایه !! ،داروهای مادر بزرگ؟!! و... جدا معذورم.

توجه6: از آنجاکه کلینیک محل ارجاع نوزادان نارس از سایرNICU ها و همکاران فوق تخصص گوارش و اعصاب میباشد،لذا ممکن است گاها مدت طولانی معطل شوید. چنانچه این موضوع برای شما سرور گرامی خوشایند نیست به کلینیک دیگری مراجعه کنید.

توجه7:حضور بدون نوبت قبلی به معنی پذیرفتن هرگونه معطلی است.

توجه8: مطب به عنوان اورژانس بیمارستان نیست و چنانچه فرزند شما بدحال است طبق توجه شماره دو اقدام نمایید و چنانچه تمایل ندارید توسط فرد دیگری ویزیت شوند استدعا دارم صبوری به خرج دهید و بین بیمار با حوصله فرزند شما ویزیت خواهد شد و از متشنج کردن جو کلینیک خودداری نمایید.

توجه8: از آنجاکه به جهت حضور در سمینارها ممکن است در سال یک یا دو نوبت مطب تعطیل گردد که البته سعی بر آن است که پزشک جانشین حضور یابد،حتما هنگام تعیین وقت ملاقات حتما دو شماره تلفن یکی ثابت و دیگری موبایل ارائه نمایید تا در صورت لغو وقت به شما اطلاع رسانی شود و با توجه به ترافیک تهران شرمنده شما نگردیم.

توجه9: مراجعینی که به شماره تماس اینجانب دسترسی دارند، فقط جهت پیگیری در آخرین نوبت مراجعه درمانی بوده و تا یکهفته پس از مراجعه در صورت مشکل در درمان جوابگو خواهم بود و در غیر اینصورت جوابی داده نخواهد شد.  

از اینکه در معالجه فرزند خود به اینجانب اعتماد کرده اید ،سپاسگزارم
                                                                       باتشکر فراوان از عنایت و همکاری شما
                                                                        ارادتمند: دکتر شاهین نریمان( فوق تخصص نوزادان)کلید واژگان : دکتر شاهین نریمان، کلینیک، مطب، کودک
منبع : دکتر شاهین نریمان


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.