چرا مرد‌ها دوست دارند با دختران سرسخت ازدواج کنند؟

چکیده : آرزوی رسیدن به «بهترین» چیز بدی نیست. برای همین مرد‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا خاص‌ترین زن را به دست بیاورند، آن‌ها گاهی در این مسیر، تفاوت میان عشق و هیجان را تشخیص نمی‌دهند...

تعداد بازدید: 75
سرویس سبک زندگی فردا: مرد‌ها عاشق زن‌هایی هستند که به راحتی آن‌ها را به دست نیاورند. بار‌ها در فیلم‌ها این موضوع را دیده‌ایم و حتی در زندگی واقعی هم می‌بینیم که مرد‌ها دوست دارند زن‌هایی را به دست بیاورند که از بقیه متفاوتند. دلیلش چیست؟ در ادامه به نقل از برترین‌ها بخوانید.
 
۱. دوست دارند به یک چیز خاص و منحصر بفرد برسند
آرزوی رسیدن به «بهترین» چیز بدی نیست. برای همین مرد‌ها تمام تلاش خود را می‌کنند تا خاص‌ترین زن را به دست بیاورند، آن‌ها گاهی در این مسیر، تفاوت میان عشق و هیجان را تشخیص نمی‌دهند.

۲. به دنبال کسی هستند که به عنوان شریک زندگی با آن‌ها بسازد
وقتی با کسی آشنا می‌شوند که با آن‌ها جور و هماهنگ است، انگار نعمت بزرگی دریافت کرده‌اند. مرد‌هایی که انتخابگرند به راحتی شریک زندگی خود را انتخاب نمی‌کنند. این افراد به دنبال جورترین فرد هستند تا زندگی مشترک خود را با او تشکیل بدهند. این دست مرد‌ها در مقایسه با بقیه، بسیار جدی‌تر و دقیق‌ترند.

۳. دوست دارند برتری خود را به چالش بکشند
پسر‌هایی که خودشان را سَرتر از دختر‌ها می‌دانند همیشه سعی می‌کنند دختر‌ها را خوار کنند. برای آن‌ها راحت نیست که بپذیرند دختر‌ها با آن‌ها مساوی‌اند و تفاوتی بین‌شان نیست. در چنین شرایطی این تیپ پسر‌ها به سمت دختر‌هایی کشیده می‌روند که سرسخت و مستقل و قوی و نترس‌اند تا بتوانند برتری خود را به چالش بکشند.

۴. خود خواهی مردانه دارند
پسر‌ها معمولا این باور را در سر دارند که دختر‌ها فقط باید در محیط خانه و آشپزخانه باشند و فعالیت بیرون از خانه نداشته باشند، اما وقتی دختر‌ها پا به اجتماع می‌گذارند و بهتر از مرد‌ها عمل می‌کنند، انگار به غرور و خود کامگی بعضی از مرد‌ها لطمه وارد می‌شود! در چنین شرایطی پسر‌ها به سمت دختر‌های موفق و سرسخت کشیده می‌شوند تا غرور خودشان را راضی کنند.

۵. نگاهشان را به دختر‌ها تغییر می‌دهند
در دنیای امروز، زن‌ها ثابت کرده‌اند که توانمندی‌های‌شان چیزی از مرد‌ها کم ندارد و برای همین نگاه‌ها را به سمت خودشان تغییر داده‌اند. حالا تمام دنیا وجود و حضور زن‌ها را برای گردش درست جامعه ضروری می‌داند؛ بنابراین این هم می‌تواند دلیل دیگری باشد که مرد‌ها دوست دارند زن‌هایی را از آن ِ خود کنند که قوی‌اند و راحت به دست نمی‌آیند.

۶. دوست دارند همسرشان اعتماد به نفس خوبی داشته باشد
این هم یک دلیل دیگر برای تمایل مرد‌ها به دختر‌هایی که به دست آوردن‌شان سخت است. همه دوست دارند با کسی باشند که متکی به خود است و می‌تواند یک حامی قوی باشد. مرد‌ها عاشق زن‌هایی هستند که اعتماد بنفس بالایی دارند و با روح والای خود، زندگی را متکی به خود پیش می‌برند.


کلید واژگان : ازدواج، اعتماد به نفس
منبع : fardanews.com


کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دکتر شاهین نریمان می باشد.